Cena
75 €

Štandardná cena
109 €

Ušetríte
31% (34 €)

Výrobca

Kód produktu
P00026

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Nesúmerný dizaj nohavíc Laska znázorňuje to o čom cyklistika je: Striedavý pohyb ľavej a pravej nohy nás posúva dopredu.Tabuľka veľkostí
viac

Veľkosť nohavíc Dostupnosť Cena  Množstvo (ks)
Nohavice Elite Láska S Skladom 75 €
Nohavice Elite Láska M Skladom 75 €
Nohavice Elite Láska L Skladom 75 €
Nohavice Elite Láska XL Skladom 75 €

Ergonomický strih

Nohavice sú ergonomicky tvarované aby sa čo najlepšie prispôsobili polohe nôh počas jazdy a teda nespôsobujú žiadne odery či nepohodlie ani pri dlhých jazdách.

Sedlo nohavíc sa skladá z dvoch častí, ktoré sú spojené minimom švov a spoločne vytvárajú ergonomický tvar ktorý sa nekrčí ani neodiera.

Dlhšie časť nohavíc je ukončená v protisklzovej variante zo silikónovými kockami a pásikom priamo vytvorenými na elastickom materiáli. Takéto ukončenie je vysoko komfortné a výborne fixuje nohavice v správnej polohe. Materiál manžety je príjemný na dotyk a s nohavicou zošitý spôsobom, ktorý minimalizuje hrúbku stehu. Je tak zabezpečený hladký prechod medzi materiálmi, ktorý na nohe ani nepocítite.

Profesionálne materiály

Predný stredný diel je vyrobený z revolučného viacvrstvového materiálu, ktorý zabezpečuje perfektnú dýchateľnosť a odvod potu. Príjemný vnútorný povrch materiálu drží pokožku v suchu.

Spodná stredná časť je z vysoko husto tkanej pleteniny čoho dôsledkom je minimalizácia oderu a minimálna nasiakavosť vody. Tento materiál skvele vyzerá aj pri natiahnutí. Semišový povrch je príjemný na dotyk. Bočné diely sú z lycry, ktorá nieje len opticky atraktívna ale kompresiou aj zlepšuje prácu svalov. To všetko zvyšuje komfort na sedle.

Viacvrstvová vložka Carbo

Vložka Carbo zaručuje pohodlie na krátkych aj dlhých trasách. Vrchná vrstva je antibakteriálna s obsahom karbónových vlákien a zabraňuje zápachu, infekciám a zápalom, a napomáha prekrvovaniu. Pod antibakteriálnou vrstvou sa nachádza niekoľko polyuretánových vrstiev, ktoré chránia jazdca pred vibráciami a zvyšuje komfort pri jazde. Celá vložka je zhotovená bez jediného stehu a je 3D tvarovaná tak, aby bola počas jazdy správne polohovaná. V nohaviciach je vložka umiestnená v univerzálnej pozícií, a teda je vhodná na cestnú aj horskú cyklistiku.

Tabuľka veľkostí - dámske nohavice

Pri výbere správnej veľkosti nohavíc použite ako hlavný údaj obvod bokov.

Výška postavy je len orientačný údaj.

I napriek vysokej elasticite materiálu nemusí daná veľkosť vyhovovať vašim požiadavkám na obopnutie tela.

V prípade výrazných disproporcií hodnôt vám radi pomôžeme.

Parametre

Veľkosť nohavíc S, M, L, XL